© 2020 copyright P.H.U. Szczerbowski, Michał Złotowski

Transport pacjentów w Nysie

Rejestracja telefoniczna: +48 660 668 422

Resjestracja on line: biuro@transport-medyczny.pl

Dowiedz się więcej >>

KURSY

KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY 

Dowiedz się więcej

KURSY

KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY 

Transport chorych na terenie Nysy, Polski, a także innych krajów Enii Europejskiej

Skontaktuj się!

Transport Medyczny Nysa

 

P.H.U. Szczerbowski - Transport Medyczny Nysa to firma zajmująca się przewozem pacjentów wymagających profesjonalnego zabezpieczenia medycznego. Na rynku działamy od 2001 roku. Od tego czasu bezpiecznie przewieźliśmy tysiące pacjentów. Każde nowe zlecenie dogłębnie analizujemy, by transport odbył się komfortowo, szybko i bezpiecznie. Świadczymy usługi w zakresie przewozu pacjentów na terenie kraju, jak i na terenie całej Unii Europejskiej. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem medycznym, pozwalającym przeprowadzić transport nawet najbardziej wymagających pacjentów. Dysponujemy ambulansami marki Volkswagen Transporter, Opel Movano i Renault Master. Nasze karetki przystosowane są do komfortowego transportu pacjentów, których stan zdrowia wymaga stałej opieki medycznej. Nasze ambulanse odpowiadają normom PN EN 1789:2008, czyli wszystkim normom zharmonizowanym z przepisami Unii Europejskiej.

Ponadto posiadamy w swojej ofercie usługi w zakresie zabezpieczenia medycznego imprez masowych. Nasze doświadczenie w zabezpieczeniu wszelakiego rodzaju koncertów, imprez sportowych, festynów
i innych wydarzeń kulturalnych, umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć praktycznie każda imprezę o charakterze masowym.

Szkolimy z zakresu pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Jeśli prowadzisz firmę musisz wiedzieć,że obowiązujące przepisy nakładają na pracodawców nowe obowiązki z zakresu pierwszej pomocy. Chcesz dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z nami.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych. Pracownicy firmy to wykształceni i doświadczeni, licencjonowani ratownicy medyczni. Ratownicy posiadają stosowne kwalifikacje i uprawnienia do profesjonalnego wykonywania czynności ratunkowych. Zatrudniamy także lekarzy

Chcesz zamówić transport?

 

 

Przewóz pacjentów, transport chorych, imprezy masowe