© 2020 copyright P.H.U. Szczerbowski, Michał Złotowski

Transport pacjentów w Nysie

Rejestracja telefoniczna: +48 660 668 422

Resjestracja on line: biuro@transport-medyczny.pl

 

Prowadzimy szkolenia w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Kurs odbywa się w siedzibie Wojewódzkiego Centrum Ratownictwa Wodnego w Skorochowie (Nysa). Kurs jest prowadzony przed doświadczoną kadrę ratowników medycznych, z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu szkoleniowego. Praca w małych grupach i indywidualne podejście do każdego kursanta gwarantuje wysoki poziom dydaktyczny i merytoryczny kursu. Kurs trwa 66 godzin zajęć, w tym 25 godzin teoretycznych i 41 praktycznych. Zajęcia praktyczne odbywają się w grupach 6 osobowych. Kurs kończy się egzaminem, po zdaniu którego kursanci otrzymują tytuł Ratownika, uprawniający do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy i spełniający wymagania z art. 13 ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym z dn. 8 września 2006 r. 

 

Adresaci:

 

  • Jednostki współpracujące z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego, które są ustawowo powołane do niesienia pomocy osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego, w szczególności jednostki organizacyjne Państwowej Straży Pożarnej, jednostki ochrony przeciwpożarowej włączone do Krajowego Systemu Ratowniczo–Gaśniczego, Policja, Wojsko, Straż Graniczna i. in. Jednostki podległe lub nadzorowane przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i Ministra Obrony Narodowej.

  • Społeczne Organizacje Ratownicze, które w ramach swoich zadań ustawowych lub statutowych są obowiązane do niesienia pomocy osobom w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego, WOPR, GOPR, TOPR, PCK, ZHP, ZHR i. in.

 

Wszelkie pytania proszę kierować na adres: biuro@transport-medyczny.pl lub telefonicznie 602 125 221 lub klikając w link poniżej.

Najbliższy kurs odbędzie się 16 lutego 2023, a zakończy egzaminem 26 lutego br.

Zadzwoń w sprawie szczegółów 602 125 221.

Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy - Nysa

TRansport Medyczny Nysa, transport chorych
Szkolenia, Transport chorych, transport medyczny

Dowiedz się więcej

KURSY

KWALIFIKOWANEJ PIERWSZEJ POMOCY 

Transport chorych na terenie Nysy, Polski, a także innych krajów Enii Europejskiej

Kontakt w sprawie szczegółów